Вгору

Майданчикам

Компанія Львів Тікет запрошує до співпраці театри, стадіони, концертні майданчики, центри подій, музеї, клуби, виставкові центри і кінотеатри. 

Ми пропонуємо Вам унікальну квиткову систему Maestro, яка буда розроблена спеціально для України.

Переваги Maestro Ticket System:

 

Інноваційність.

Maestro Ticket System - це останнє сучасне рішення автоматизації квиткового господарства.

 

Інтегрованість і масштабність.

Maestro Ticket System легко інтергрується з будь-якими системами продажу квитків квиткових агентів , касами з продажу квитків, Інтернет касами, мобільними додатками, Інтернет сайтами, касовими апаратами, бухгалтерськими та іншими програмами.

 

Просте управління.

Інтерфейс квиткової системи розроблений таким чином, що будь-яка людина, незалежно від віку і досвіду користування комп'ютером, легко зможе навчитися користуватися системою.

 

Автономність системи.

Система Maestro Ticket System фізично розміщується прямо на сервері організації, на відміну від конкурентів, які використовують WEB - доступ до єдиної квиткової системи. Тому. навіть при відсутності інтернету, всі елементи квиткової системи продовжують працювати без будь-якої втрати функціональності і обмеженя пожливостей.

 

Керування продажами

Система Maestro Ticket System надає можливість обліку і управління реалізацією квитків в режимі онлайн.

Проста і прозора система формування звітів. Завдяки тому, що всі складові елементи квиткової системи знаходяться безпосередньо на території організації, вся діяльність з ведення квиткового господарства доступна для перевірки фіскальними та іншими державними службами.

Система Maestro Ticket System дозволяє легко і швидко переводити інформацію з електронної форми в традиційні формати звітності.

 

Гнучкість і можливість модернізації.

Система Maestro Ticket System дозволяє підключати додаткові модулі для настройки системи під конкретні завдання в залежності від особливоестей ведення квиткового господарства і бухгалтерії.

 

Можливість збору інформації.

Система дозволяє зберігати і обробляти історію замовлень клієнта, легко і просто сповіщати клієнтів про наві заходи за допомогою E-mail і SMS розсилок.

 

Нам довіряють!

На сьогоднішній день систему Maestro Ticket System успішно використовують на:

  • 3 стадіонах,
  • 5 концертних майданчиках,
  • 26 театрах,
  • 10 кінотеатрах,
  • 2 музеях
  • 2 клубах

Найбільш значущим проектом на даний момент є автоматизація Національного палацу мистецтв "Україна" у вересні 2014 року. Розвиток підприємства за рік дозволило збільшити обсяг продажів з 10% до 40% від загального валу подій Палацу Україна. У списках успішних проектів з автоматизації також є такі об'экти як ДЦ Палац Спорту, НСК "Олымпыйський", Національна Опера України, Жовтневій Палац.

Якщо ви хочете придбати систему Maestro Ticket System, пишіть нам, ми з радістю вам допоможемо:

info@mticket.com.ua